Sushi Room

Як Sushi Room підкорює серця львів’ян

У Львові відкрився новий онлайн-ресторан японської кухні. Задоволені клієнти відзначають якість, великі порції, доступні ціни й швидку доставку… Ми назбирали достатньо доказів того, що готують тут смачно і доставляють вчасно. Тож, знайомимось, ресторан сучасної японської кухні Sushi Room.

Вважаєте, що робити онлайн-замовлення з нового ресторану, у якого немає залу для відвідувачів, — це ризик залишитись незадоволеним? На що розраховувати, коли немає власного досвіду?

Звісно, на відгуки, на реальні коментарі тих, хто вже спробував, хто вже має свою думку. Сьогодні усі наші докази базуються на враженнях клієнтів Екіпаж Сервіс. Тож, поїхали…


«Це найкращі суші у Львові! Смак, подача і доставка на найвищому рівні! Навіть не очікувала, що мені сподобається, тому що перепробувала вже усі, що є у Львові. Дуже прошу такими й залишатись, а не як багато компаній в Україні які заходять на ринок з гарною якістю, а потім економлять на якості і женуться за грошами!», — Ксенія.


sushiroom8 Як Sushi Room підкорює серця львів’ян

Рол Боніто з тунцем та авокадо (197г) — 82 грн. До Меню →

У меню Sushi Room більше півсотні смачних японських страв. Нігірі з вугрем, Гункан з окунем, Макі рол з авокадо, Рол Мамінорі з крабом та філадельфією…Кажуть, порції великі й дуже-дуже смачні. Авжеж, готують їх на професійній кухні талановиті кухарі!


«Величезні порції,смакота нереальна! Ви десь пробували щось подібне??Настійно рекомендую спробувати! Цього разу ми замовили: Філадельфія чіз, Рол тост, Чікен чіз, Рол йогурт, Рол Фелікс, Футомакі .», — Марта.


sushiroom1 Як Sushi Room підкорює серця львів’ян

Рол Футомакі з лососем та окунем (200г) — 58 грн. До Меню →

Превеликий плюс у скарбничку Sushi Room – швидка й безкоштовна доставка. До приготування страви приступають одразу після підтвердження замовлення. Працюють лише досвідчені фахівці. Готові японські делікатеси складають у спеціальні бокси й термосумки, а потім відправляють із кур’єром до вашого дому. Ви вже чекаєте на тепленькі роли?


«Чудові суші, доставка в зазначений оператором час. Буду замовляти ще.», — Лілія.


sushiroom5 Як Sushi Room підкорює серця львів’ян

Рол Каліфорнія з лососем (205г) — 70 грн. До Меню →

Лояльні ціни та зручна система розрахунку банківською картою під час оформлення замовлення на сайті або готівкою з кур’єром. У кожного є вибір. У кожного є можливість. Це важливо.


«Доставка реально була швидкою, начинки не жаліють, риба в роллах була чудовою. Дякую! Добре що можна розрахуватися карткою.», — Ірина.


sushiroom2 Як Sushi Room підкорює серця львів’ян

Рол Макі з лососем (110г) — 38 грн. До Меню →

Тож, судячи з ваших відгуків, можна зробити висновок. Sushi Room у Львові – це великі й смачні порції, швидка й безкоштовна доставка, демократичній ціни й зручні способи оплати замовлення.

Так триматись, Sushi Room! А вам, смачного, львів’яни!

googleplus Як Sushi Room підкорює серця львів’ян