Галушко

Топ -5 осінніх страв з білими грибами

Важко уявити осінь без рясного урожаю грибів. Значущим та найціннішим для кожного грибника – є білий гриб, він же боровик або порчіні. Найсмачніший, найпоживніший та найароматніший.

У львівському ресторані домашньої кухні вже назбирали достатньо, аби пригостити вас смачними осінніми стравами. Хочете відчути вишуканий смак та особливий аромат «короля лісу»? Для вас цікаві факти та смачні грибні страви з доставкою додому від ресторану Галушко.

Чому білий гриб назвали «білим»?

Білий гриб відзначається не тільки своїми розмірами й смаком, а незмінним кольором. Сушіть, ріжте, варіть, консервуйте… колір все одно залишиться білим. Звідси й назва та найголовніша відмінність боровика від інших грибів. Перевіряймо колір на смачній закусці з ресторану Галушко.

galushko3 Топ  5 осінніх страв з білими грибамиГриби білі карпатські (100г) – 46 грн. До Меню→


Чи корисні білі гриби?

Білий гриб вважається справжнім делікатесом. Засвоюється організмом набагато краще, ніж усі інші. А рибофлавін, що в досить великій кількості міститься у боровиках, покращує стан та ріст волосся, шкіри та нігтів. Секрет краси та молодості знайдено! Це золотисті деруни з білими грибами!

galushko2 Топ  5 осінніх страв з білими грибамиДеруни з білими грибами (200/100г) – 68 грн. До Меню→


Чому французи та італійці так полюбляють порчіні?

Відомо, що білі гриби полюбляють не тільки українці. Вишукані ресторани у Франції та Італії пропонують своїм відвідувачам неймовірно ароматні фондю, салати, жульєни та супи з порчіні. Саме так називають білий гриб в Італії. У деяких закладах можна зустріти страви навіть з сирими грибами! Не будемо порушувати українських традицій, засмакуємо смажених вареничків із грибним соусом.

galushko7 Топ  5 осінніх страв з білими грибамиВареники смажені з картоплею та грибним соусом (200/50г) – 42 грн. До Меню→


Як заготовити гриби на зиму?

Найкращий спосіб заготовити гриби на зиму – це сушка. Технологія дозволяє зберегти усі смакові та поживні речовини найкращим чином. Висушені гриби можна їсти замість сухариків, але найчастіше з них варять супи. Посмакуємо?

galushko6 Топ  5 осінніх страв з білими грибамиСуп із білих грибів (300г) – 58 грн. До Меню→


Яка калорійність білих грибів?

Сирі, мариновані, смажені й сушені білі гриби мають різну калорійність. Найнижчу (22 кКал на 100г) мають сирі, найвищу (286 кКал на 100г) – сушені. Мариновані й смажені — 24 кКал та 26 кКал на 100г відповідно. Тож не будемо перебільшувати з калоріями, спробуємо запечені гриби зі шпинатом та сиром.

galushko5 Топ  5 осінніх страв з білими грибамиГриби білі, запечені зі шпинатом та сиром (200г) – 78 грн. До Меню→

Насолоджуйтесь! Ресторан Галушко та Екіпаж Сервіс бажають вам смачної осені!

googleplus Топ  5 осінніх страв з білими грибами