Кримськотатарська кухня у Львові

Кримськотатарська кухня у Львові

Неперевершений пряно-м’ясний аромат страв кримськотатарської кухні презентує ресторан «Крим» у Львові. Запрошуємо на смачний лагман, ароматний плов та соковиту сарму. До щедрого столу із багатовіковими традиціями усього два кроки онлайн.

Чим відрізняється кухня кримських татар?

Кухня кримських татар завжди відрізнялась великою кількістю смачних страв із м’яса, овочів, спецій та зелені. Вплинули на розвиток кухні кулінарні традиції Греції, Італії, Кавказу, Азії та Турції. Не обійшлося й без релігійних течій, а точніше, мусульманства.

Кафе «Крим» — чи не єдиний заклад у Львові, що пропонує гостям кухню повністю адаптовану до норм мусульманського світу. В цьому меню на страви зі свинини та алкогольні напої накладено табу. Власник кафе Руслан Адлямітов пояснює: «У нас немає продуктів зі свинини взагалі. Немає того, що має в собі кров».

Відповідність ціни та якості – одна з особливостей закладу. Незважаючи на низькі ціни їжу тут подають із особливою ресторанною презентацією. Тож кожна страва у «Криму» викликає бажання їсти.

Сьогодні поняття національної кримськотатарської кухні формують 3 найулюбленіші серед кримських татар страви – лагман, плов та сарма. Спробуємо?

Лагман із домашньою локшиною

Лагман – навариста страва, що дуже нагадує густий суп. Готується з м’яса телятини, довгої домашньої локшини та овочів. Найчастіше до складу лагмана входять баклажани, редька, картопля, перець, лук та морква. Пряності та зелень – неодмінні супровідники завершеності смаку та аромату готової страви.

114 Кримськотатарська кухня у Львові

Лагман (350г) — 45 грн. К Меню →

 Плов із яловичиною

Плов – найпопулярніше блюдо серед татар. Незважаючи на те, що в кожному регіоні плов готується за особливими рецептам, основа страви залишається незмінною. Це м’ясо, рис, лук, морква та спеції. Спробуйте плов із розсипчастого рису із яловичиною.

2 1 Кримськотатарська кухня у Львові

Плов (340г) — 49 грн. К Меню →

 Сарма у виноградних листях

Сарма – це ті самі голубці, але з начинкою, загорнутою у виноградні листя. Смак соковитого м’ясного фаршу та кислуватого виноградного листя – ідеально поєднуються у страві.

3 11 Кримськотатарська кухня у Львові

Сарма (260г) — 49 грн. К Меню →

Також в меню татар аш (пельмені ручного ліплення), манти, бурма (лаваш з куркою та овочами), тандирний хліб.

Замовляйте онлайн на сайті Екіпаж Сервіс у Львові. Смачного!

googleplus Кримськотатарська кухня у Львові